Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2020
Marka Volvo
Modeli XC40
Forma e kabinës SUV
Kilometrazhi 42.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia 110 kW (150 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Inspektimi i përgjithshëm 05/2022
Ngjyra e jashtme E Zezë
Ngjyra e brendshme Tjetër
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Ndriçim ambienti
 • Android Auto
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • Asistues per kënd qor
 • Bluetooth
 • Apple CarPlay
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Cruise control
 • Digital cockpit
 • Autom. dimming interior mirror
 • Sistem i njoftimit të distancës
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Sistem paralajmërues për lodhje
 • 4 rrota aktive (4x4)
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Glare-free high beam headlights
 • Sistem telefonie
 • Hill-start assist
 • Immobilizer
 • Isofix
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • Asistencë për ndrim korsie
 • Timon lëkure
 • Sensor drite
 • MP3 lidhje
 • Timon multifunksional
 • Sistem navigimi
 • Kompjuter
 • Çati panaromike
 • Sensor parkimi
 • Filter Partikular
 • Zgarë çatie
 • Sistem audio
 • Kontroll shpejtësie
 • Ndezje & Fikje automatike
 • Sunroof
 • Monitor presioni për gomat
 • Touchscreen
 • Kontroll rrëshqitje
 • Tuner/radio
 • USB
 • Kontroll me zë
 • Garanci
 • WLAN / WiFi hotspot
 • Karikim Wireless per telefon
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

Volvo Xc 40 Full Option.

Makine me opsione te rralla ne kategorine e saj.

Te gjitha sherbimet jane bere te Volvo Albania dhe makina eshte me garanci deri ne 2024. Makine shume e mire dhe e perdorur pak. Arsyeja e shitjes eshte per te bere upgrade.

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.