Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2005
Marka Volvo
Modeli V50
Forma e kabinës Kombi (Portobagazh)
Kilometrazhi 180.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 1580 ccm
Fuqia 80 kW (109 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme Gri
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Sedilje te prapme me ngrohje
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Drita mjegulle
 • Timon lëkure
 • Jo duhanpirës
 • Tuner/radio

Përshkrimi

shitet volvo e sapoardhur nga gjermania makina eshte e gatshme per cdo lloj prove te gjitha sherbimet e bera goma 90%  cmimi pak i diskutueshem.

Mesazhi juaj për afer jena

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.