Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2006
Marka Mercedes-Benz
Modeli R 320
Forma e kabinës SUV
Kilometrazhi 193 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2987 ccm
Fuqia 205 kW (279 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 6
Klasa ndotjes Euro4
Inspektimi i përgjithshëm 10/2021
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Kamosh

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Amortizim me ajër
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Cruise control
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • 4 rrota aktive (4x4)
 • Drita mjegulle
 • Sistem telefonie
 • Isofix
 • Sensor drite
 • Sistem navigimi
 • Kompjuter
 • Sensor parkimi
 • Kontroll shpejtësie
 • Tuner/radio

Përshkrimi

Makina eshte ne gjendje shume te mire. Ka dokumentate. Oaguara deri ne tetor 2022. Makina shitet per efekt te largimit nGa Shqiperia

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.