Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2008
Marka Audi
Modeli A4
Forma e kabinës Sprotive / Coupe
Kilometrazhi 260.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia 3 kW (4 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

Përshkrimi

Gjendje shumë te mirë.

Rexhistrim 10 muaj.

Servicing komplet per 15 000 km.

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Adnan Ademi

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.