Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2004
Marka Mercedes-Benz
Modeli 220
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 35.000 km
Gjendja I Ri
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro3
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme E Zezë

Të dhëna të tjera

  • Disqe alumini
  • Goma për 4 stinët
  • Sedilje me ngrohje elektrike

Përshkrimi

Makina ne gjendje super te mire xhamat e zinj para mbrapa me license xhami para ne nuance ..

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.