Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2006
E doganuar në Shqipëri
Marka Honda
Modeli Jazz
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 193.000 km
Gjendja I Ri
Karburanti Benzinë

Të dhëna të tjera

Përshkrimi

Honda eshte ne gjendje te shkelqyer, me te gjitha sherbimet e bera, me kolaudim deri ne 2024. Ka motorr me fuqi 1243 cc dhe eshte shume ekonomike. E perdorur shume pak ne Shqiperi vetem nga nje dore.

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.