Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2012
Marka Mercedes-Benz
Modeli E 350
Forma e kabinës Limousine
Kilometrazhi 180 km
Gjendja I Ri
Fuqia 206 kW (280 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Inspektimi i përgjithshëm 09/2021
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme Bezhë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Android Auto
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • Gati per biodiesel
 • Asistues per kënd qor
 • Bluetooth
 • Apple CarPlay
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Cruise control
 • Ndriçim për ditën
 • Digital cockpit
 • Autom. dimming interior mirror
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • Sistem telefoni emergjence
 • ESP
 • Sistem paralajmërues për lodhje
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Glare-free high beam headlights
 • Sistem telefonie
 • Fshirëse për dritat
 • High beam assist
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • Sensor drite
 • Sedilje me masazh
 • MP3 lidhje
 • Timon multifunksional
 • Sistem navigimi
 • Asistencë për natën
 • Jo duhanpirës
 • Kompjuter
 • Paddle shifters
 • Çati panaromike
 • Sensor parkimi
 • Filter Partikular
 • Timon hidraulik
 • Kontroll shpejtësie
 • Sports package
 • Goma vere
 • Monitor presioni për gomat
 • Kontroll rrëshqitje
 • Tuner/radio
 • TV
 • USB
 • E përdorshme me vaj vegjetal
 • Sedilje me ventilim
 • Kontroll me zë
 • Garanci
 • Winter package
 • Goma dimërore
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

Mercedes Benz E class

Viti fundi 2011 (2012)

Karburanti: Nafte

Shitet E class 350 blueefficiency viti fundi i 2011 e kap 2012

Kambio automatike 7G , Drita inteligjente qe kthehen sipas rruges , sedilje ngrohje levizje elektrike dhe me masazh , parking assist , limitator shpejtesie dhe pilot automatik , klima me dy zona , ambient light me 5 nivele , fener full led xenon bixenon , xhamat e zinj mbrapa 80% me license, sensore parkimi para mbrapa , komanda ne timon , Aux/Bluetooth/CD/DVD/GPS , memory card, sensore dritash dhe shiu , dy celsa origjinal , disqe 17 goma 100% , F1 ne timon + dhe - , letra deri me 14 shtator , shume e paster si brenda dhe jashte , makina eshte e gatshme per cfaredolloj prove , ka 1 vit ne shqiperi eshte blere ne gjermani , Nr kontakti 0696751944

Mesazhi juaj për Kevin Hodo

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.