Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2008
Marka Citroën
Modeli C1
Forma e kabinës SUV
Kilometrazhi 170.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 1 ccm
Fuqia 70 kW (95 PS)
Karburanti Benzinë
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Inspektimi i përgjithshëm 01/2022
Ngjyra e jashtme E Kuqe
Ngjyra e brendshme Gri
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

  • ABS
  • Disqe alumini
  • Goma për 4 stinët
  • Ndriçim ambienti
  • CD player
  • Sistem qëndror mbyllës
  • Frena ndihmëse emergjence
  • Ndriçim për ditën
  • Dritare elektrike

Përshkrimi

-> Citroen C1 Automat

-> viti 2008

->motorr 1.0 benzine

-> ne gjendje shume te mire motorrike xhenerike si dhe kamjo.

-> kondicioner funksional.

-> disqe alumini  me 4 goma te reja.

-> letra te paguara

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.