Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2004
E doganuar në Shqipëri
Marka Mercedes-Benz
Modeli C 180
Forma e kabinës Kombi (Portobagazh)
Kilometrazhi 185.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 1800 ccm
Karburanti Benzinë
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Inspektimi i përgjithshëm 01/2020
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Amortizim me ajër
 • Disqe alumini
 • Ndriçim ambienti
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Bluetooth
 • Pengesë për kargo
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Cruise control
 • Autom. dimming interior mirror
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Drita mjegulle
 • Sistem telefonie
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • Timon lëkure
 • MP3 lidhje
 • Timon multifunksional
 • Çati panaromike
 • Filter Partikular
 • Zgarë çatie
 • Sistem audio
 • Kontroll shpejtësie
 • Disqe hekuri
 • Kontroll rrëshqitje

Përshkrimi

Shitet Benz C Class 180 -kompresor -behet 100% me gaz

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.