Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2006
Marka Mercedes-Benz
Modeli 220
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 215.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia 145 kW (197 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 4
Klasa ndotjes Euro5
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Bluetooth
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Ndriçim për ditën
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • ESP
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Xhama me ngrohje
 • Immobilizer
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • Filter Partikular
 • Garanci

Përshkrimi

●SHITET●Mercedes benz

● C clas 203
● 220 cdi evo
● Viti 2006
● Automat
● serdile elektrike
● 230.000 Km
Makina esht ne gjendje perfekte dhe shum e paster, te gjitha sherbimet e bera si xhenerike dhe ato motorrike. Letra te pagura deri ne nentore 2022. E perdorur ne shqiperi vetem nga dy persona. Vaj dhe filtra cdo 14 mij km me liber sherbimesh.
Tel: 0699737377

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.