Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2014
Marka BMW
Modeli 730
Forma e kabinës Tjetër
Kilometrazhi 260 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 3 ccm
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Inspektimi i përgjithshëm 07/2012
Ngjyra e brendshme Bezhë
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Disqe alumini
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Bluetooth
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Sistem i njoftimit të distancës
 • Sedilje elektrike
 • Sedilje te prapme elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje te prapme me ngrohje
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • Sistem telefoni emergjence
 • ESP
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • Drita mjegulle
 • Sistem telefonie
 • Fshirëse për dritat
 • Timon me ngrohje
 • Xhama me ngrohje
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • Timon lëkure
 • Sensor drite
 • Sedilje me masazh
 • Timon multifunksional
 • Sistem navigimi
 • Kompjuter
 • Çati panaromike
 • Sensor parkimi
 • Kontroll shpejtësie
 • Touchscreen
 • Tuner/radio
 • TV
 • USB
 • Goma dimërore
 • Karikim Wireless per telefon
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

Shitet BMW seria 7, 730 PRESIDENCIALE, XHAMAT E PARE TE BLINDUARA! NE SUPUR GJENDJE NGA TE GJITHA ANET, EBGATSHME PER CDO LLOJ PROVE.


Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.