Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2007
Marka Mercedes-Benz
Modeli E 320
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 230 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2998 ccm
Fuqia 221 kW (300 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 4
Klasa ndotjes Euro4
Inspektimi i përgjithshëm 08/2021
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme Gri
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Amortizim me ajër
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Android Auto
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • Gati per biodiesel
 • Asistues per kënd qor
 • Bluetooth
 • Pengesë për kargo
 • Apple CarPlay
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Cruise control
 • Ndriçim për ditën
 • Digital cockpit
 • Autom. dimming interior mirror
 • Akses për aftësi të kufizuar
 • Sistem i njoftimit të distancës
 • E10
 • Sedilje elektrike
 • Sedilje te prapme elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje te prapme me ngrohje
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Electric tailgate
 • Dritare elektrike
 • Sistem telefoni emergjence
 • ESP
 • Eksport
 • Sistem paralajmërues për lodhje
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • 4 rrota aktive (4x4)
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Glare-free high beam headlights
 • Sistem telefonie
 • Fshirëse për dritat
 • Head-up display
 • Timon me ngrohje
 • Xhama me ngrohje
 • High beam assist
 • Hill-start assist
 • New HU
 • Plug-in hybrid
 • Immobilizer
 • Integrated music streaming
 • Isofix
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • Asistencë për ndrim korsie
 • Timon lëkure
 • Sensor drite
 • Lumbar support
 • Sedilje me masazh
 • Metalike
 • MP3 lidhje
 • Timon multifunksional
 • Sistem navigimi
 • Asistencë për natën
 • Jo duhanpirës
 • Kompjuter
 • Paddle shifters
 • Çati panaromike
 • Sensor parkimi
 • Filter Partikular
 • Passenger seat Isofix point
 • Amortizim sportiv
 • Timon hidraulik
 • Range extender
 • Zgarë çatie
 • Çantë për ski
 • Smoker's package
 • Sistem audio
 • Kontroll shpejtësie
 • Sports package
 • Sedilje sportive
 • Ndezje & Fikje automatike
 • Disqe hekuri
 • Goma vere
 • Sunroof
 • Taxi
 • Monitor presioni për gomat
 • Touchscreen
 • Kontroll rrëshqitje
 • Lexim tabelave rrugore
 • Trailer coupling
 • Tuner/radio
 • TV
 • USB
 • E përdorshme me vaj vegjetal
 • Sedilje me ventilim
 • Kontroll me zë
 • Garanci
 • WLAN / WiFi hotspot
 • Winter package
 • Goma dimërore
 • Karikim Wireless per telefon
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

🔥SHITET / NDROHET ➡️ 10.000 EURO ⤵️
• Mercedes Benz E Class 320 CDI V6
EVO Facelift AMG Edition 300 HP
• Konsumi 7.5 litra/100 km
• Euro 4
• Pa takse lluksi
• AMG Packet
• Viti 2007
• Kilometra 230.000
• Targa Shqiptare
• Dokumenta siguracion kasko te paguara per 1 vit
• Disqe 18 AMG Goma te reja
• Kambio Automatike 7G Tronic Comfort/Sport/Manual + -
• Tempomat Pilot Automatik
• Pasqyra me palosje
• Hapje bagazhi me pult dhe me buton nga brenda
• Dritat Bi Xseno Inteligjente
• Fenere me larje automatike
• Fendinebiat Led 8000 K
• Xhamat e zinj full me leje
• Hapje bagazhi me pult
• Timon lekure multifunksional
• Perdre
• Sallon Lekure Sedilje elektrike
• Baxha xhami
• Navigator te madh
• Amg Navigation System DVD CD Radio AUX USB Karikator me 6 Cd para dhe karikator ne bagazh
• Sistem muzike Amg Edition JBL Sound me subbufer te integruar
• Klimatizator digital Bizonale para mbrapa
• Sensor shiu
• Sensor drite
• Sensor Gomash
• Sistem Hold Start
• Sensor para mbrapa
• 10 Air Bag
• Marmita AMG
• Frenat Brembo Amg
• Vaj filtra dhe cdo sherbim i bere ne koncesionare.
• Ngjyra Blu Perl perfekte me shkelqim
Makina eshte personale e blere e re dhe e perdorur nga 1 njeri per 13 vjet.
Tel 069 95 93 028.

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.