Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 1992
Marka Mercedes-Benz
Modeli 200
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 350.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 198 ccm
Fuqia 200 kW (272 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 3
Klasa ndotjes Euro2
Inspektimi i përgjithshëm 07/2021
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme Kafe
Materiali i brëndshëm Kamosh

Të dhëna të tjera

  • Sistem ngrohje
  • Sistem qëndror mbyllës
  • Ndriçim për ditën
  • Drita mjegulle
  • MP3 lidhje
  • Timon hidraulik
  • Goma vere

Përshkrimi

Shitet Benz 200D

Viti 92

Në gjendje shumë të mirë

Ka nevojë vetëm për naftë

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.