Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2008
Marka Mercedes-Benz
Modeli C 220
Forma e kabinës Limousine
Kilometrazhi 200.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2 ccm
Fuqia 220 kW (299 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro5
Inspektimi i përgjithshëm 12/2021
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Android Auto
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Bluetooth
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Ndriçim për ditën
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Sistem telefonie
 • Xhama me ngrohje
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • Timon lëkure
 • Sensor drite
 • Metalike
 • MP3 lidhje
 • Sistem navigimi
 • Jo duhanpirës
 • Kompjuter
 • Filter Partikular
 • Timon hidraulik
 • Kontroll shpejtësie
 • Monitor presioni për gomat
 • WLAN / WiFi hotspot
 • Goma dimërore
 • Karikim Wireless per telefon

Përshkrimi

Mercedes C class 220 cdi,viti 2008,automatik,tapiceri lekure,pilot automatik,servis te ber total edhe pjes xhenerike,letra te paguara deri ne dhjetor 2022.

Çmimi i diskutushem

Makina eshte ne shkoder

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.