Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2014
Marka Skoda
Modeli Rapid
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 64.000 km
Gjendja I Ri
Karburanti Benzinë

Të dhëna të tjera

Përshkrimi

Shes Skoda Rapid te prodhuar ne 2014, me targa Shqipetare , e blere ne koncensionar jashte Shqiperise .

Kasko te plote dhe siguracion te paguar deri ne fund te 2021.


Mesazhi juaj për Lindner Albania

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.