Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2010
Marka Mercedes-Benz
Modeli 220
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 203 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 220 ccm
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro5
Inspektimi i përgjithshëm 02/2021
Ngjyra e jashtme E Zezë
Ngjyra e brendshme E Zezë

Të dhëna të tjera

Përshkrimi

Shes mercedes E class 220 nafte, automat. Viti 2010. Jam privat dhe e shes sepse kam porosit makine tjeter.

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.