Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2011
Marka Peugeot
Modeli 308
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 182.000 km
Gjendja I Ri
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Pushues për krahun
 • Sistem ngrohje
 • CD player
 • Ndriçim për ditën
 • Pasqyra elektrike
 • Dritare elektrike
 • Drita mjegulle
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • MP3 lidhje
 • Jo duhanpirës
 • Filter Partikular
 • Sistem audio
 • Kontroll shpejtësie

Përshkrimi

Peugot  308  

Viti 2011

Motorr  1,6   diesel  / manual


Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.