Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2008
Marka Mercedes-Benz
Modeli 220
Forma e kabinës Kombi (Portobagazh)
Kilometrazhi 250.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2000 ccm
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 2
Klasa ndotjes Euro5
Inspektimi i përgjithshëm 10/2021
Ngjyra e jashtme E Zezë
Ngjyra e brendshme Kafe
Materiali i brëndshëm Pjesërisht lëkurë

Të dhëna të tjera

 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Asistues per kënd qor
 • Bluetooth
 • Apple CarPlay
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Drita mjegulle
 • Sistem telefonie
 • Sistem navigimi
 • Jo duhanpirës
 • Sensor parkimi

Përshkrimi

Goma te reja general te nderuara ne muajen nentor ,filtra ,vaj


Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Mariglen Salillari

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.