Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2012
Marka Ford
Modeli Fiesta
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 200.000 km
Gjendja I Ri
Karburanti Tjetër
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 4
Klasa ndotjes Euro5
Ngjyra e jashtme E Bardhë
Ngjyra e brendshme Gri

Të dhëna të tjera

  • ABS
  • Disqe alumini
  • Sensor shiu
  • Sistem qëndror mbyllës
  • MP3 lidhje
  • Jo duhanpirës
  • USB

Përshkrimi

Super gjendje dhe ekonomik 

1.4 benzin /gaz e shpejte 

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Ylli Masha

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.