Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2004
Marka Volkswagen
Modeli Touran
Forma e kabinës SUV
Kilometrazhi 250.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 1900 ccm
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 7
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Mëndafsh

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Pushues për krahun
 • Sistem ngrohje
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Cruise control
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • Sistem telefoni emergjence
 • ESP
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • Sistem telefonie
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • Tuner/radio

Përshkrimi

Shitet ne gjendje shume te mire


Arsyeja e shitjes , blerje makines se re

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Agron Novoberdaliu

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.