Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2001
Marka Mercedes-Benz
Modeli 220
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 269.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 220 ccm
Fuqia 2200 kW (2991 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro3
Inspektimi i përgjithshëm 10/2021
Ngjyra e jashtme Gri
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Android Auto
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Cruise control
 • Ndriçim për ditën
 • Digital cockpit
 • Autom. dimming interior mirror
 • Akses për aftësi të kufizuar
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Electric tailgate
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Fshirëse për dritat
 • Head-up display
 • Xhama me ngrohje
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • Timon lëkure
 • Sensor drite
 • MP3 lidhje
 • Sistem navigimi
 • Timon hidraulik
 • Monitor presioni për gomat
 • Kontroll rrëshqitje
 • Tuner/radio
 • TV
 • USB
 • Goma dimërore

Përshkrimi

Shitet Mercedez Benz Avantgard 220 CDI me kambio automatike. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer! I jane bere te gjitha sherbimet e duhura. Letrat i mbarojne ne tetor 2022. Shitet per arsye mosperdorimi. Kontakt whatsapp 0682024322

cmimi 4 milion lek (te vjetra)

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.