Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2009
E doganuar në Shqipëri
Marka Nissan
Modeli Qashqai
Forma e kabinës SUV
Kilometrazhi 183.200 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2 ccm
Fuqia 77 kW (105 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

  • ABS
  • Amortizim me ajër
  • Sistem alarmi
  • Goma për 4 stinët
  • Pushues për krahun
  • Sensor shiu
  • Sistem ngrohje

Përshkrimi

Marka🚘:Nissan

Modeli🚘:Qashqai 

Karburanti:Nafte

Motorri🔥:1.5

Kambio: manuale

Km🛣:183000

Viti prodhimit:2009

Makina eshte  e gatshme  per  cdo lloj prove  ne  gjendje  shum  te  mire.

Esp,Kondicioner,Goma te reja,Komanda ne timon,Tapiceri isofix,Dy celesa,Aux,Bluetooth,Cd,Radio,

Nr  tel 0676438511

Cmimi i diskutushem

Mesazhi juaj për Eljon Keçi

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.