Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2016
E doganuar në Shqipëri
Marka Mercedes-Benz
Modeli C 180
Forma e kabinës Kombi (Portobagazh)
Kilometrazhi 185.000 km
Gjendja I Ri
Karburanti Diesel (Naftë)
Klasa ndotjes Euro6c
Ngjyra e jashtme E Zezë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • Asistues per kënd qor
 • Bluetooth
 • Pengesë për kargo
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Cruise control
 • Ndriçim për ditën
 • Digital cockpit
 • Autom. dimming interior mirror
 • Sistem i njoftimit të distancës
 • Sedilje elektrike
 • Sedilje te prapme elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje te prapme me ngrohje
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • Sistem telefoni emergjence
 • ESP
 • Eksport
 • Sistem paralajmërues për lodhje
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Glare-free high beam headlights
 • Sistem telefonie
 • Xhama me ngrohje
 • High beam assist
 • Hill-start assist
 • New HU
 • Immobilizer
 • Integrated music streaming
 • Isofix
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • Asistencë për ndrim korsie
 • Timon lëkure
 • Sensor drite
 • Lumbar support
 • Sedilje me masazh
 • Metalike
 • MP3 lidhje
 • Timon multifunksional
 • Sistem navigimi
 • Asistencë për natën
 • Jo duhanpirës
 • Paddle shifters
 • Sensor parkimi
 • Filter Partikular
 • Passenger seat Isofix point
 • Amortizim sportiv
 • Timon hidraulik
 • Range extender
 • Zgarë çatie
 • Sistem audio
 • Kontroll shpejtësie
 • Sports package
 • Sedilje sportive
 • Ndezje & Fikje automatike
 • Sunroof
 • Monitor presioni për gomat
 • Kontroll rrëshqitje
 • Lexim tabelave rrugore
 • Trailer coupling
 • Tuner/radio
 • USB
 • Sedilje me ventilim
 • Kontroll me zë
 • WLAN / WiFi hotspot
 • Winter package
 • Llampa Xenon

Përshkrimi


Cubic Capacity                                      1.598 ccm

Power/Fuqia                                         85 kW (116 Hp)

Fuel/Karburanti                                    Diesel/Blue Tec/ Euro 6

Fuel Consumption/konsumi               4,3 l/100km (combined)/I kombinuar

                        5,2 l/100km (urban)/në qytet

                        3,8 l/100km (extra-urban)/jasht qytetit

CO₂ Emissions/shkarkim                    114 g/km (combined/ e kombinuar)

Energy efficiency/ klasi i energjisë       A

Gearbox/Trasmisioni i marrsheve         Automatik 7G, Distronic, Distronic Plus

Parking sensors/Sensor parkimi           Self-steering   systems/Sistem Vet parkimi

Dynamic Drive/Ngasje Dinamike           Eco, Comfort, Sport, Sport +


Features/Opsione

Distronic Gear/ Kontroll I marrsheve në timon

Distronic +/ Dhënie automitike e makinës me sistem kamera për mbajtje distance dhe qëndrim në rrugë

Lane change assist/Mbajtje automatike brënda rrugës

Autom. dimming interior mirror/Pasqyr e brendshme me vet errësim

Blind spot assist/ Asistencë pasqyre për këndin e shoferit

Bluetooth

Electric side mirror with dimming/Pasqyra elektrike me vet errësim nga dritat

Tinted Windows/ Xhama të errët

Hill-start assist/Sistem anti rrëshkitje në malore

Navigation system Garmin Pilot Europa 2021/Sistem navigimi me hartën e europës 2021

Mesazhi juaj për Elton Qirici

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.