Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2000
Marka Mercedes-Benz
Modeli 220
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 399 km
Gjendja I Ri
Fuqia 105 kW (143 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Pushues për krahun
 • Bluetooth
 • Sedilje elektrike
 • Electric tailgate
 • ESP
 • MP3 lidhje
 • Sensor parkimi
 • Timon hidraulik
 • Kontroll shpejtësie
 • Kontroll rrëshqitje
 • USB
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

shitet mercedes w210 e220 cdi,prodhimi dhjetor 2000. shitet per arsye mos perdorimi. gjendje e mire motorrike. fener me lupa xenon, sensor dhe kamera parkimi mbrapa. 

cmimi 250.000 leke (2000 euro)  i diskutueshem. 

Tel/whats up 0684422333

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.