Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2013
Marka Mercedes-Benz
Modeli S 350
Forma e kabinës Tjetër
Kilometrazhi 182.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2989 ccm
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro5
Inspektimi i përgjithshëm 01/2022
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme Gri
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Amortizim me ajër
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Ndriçim ambienti
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Bluetooth
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Ndriçim për ditën
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje te prapme me ngrohje
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • Drita mjegulle

Përshkrimi

Mercedes Benz S 350 
Viti 2013
182000 Km
Distronic system
Navigation system maps
Motori 2996 (pa takse luksi)
Sedilje elektrike, Ngrohje,Ftohje
Kamer Parkimi
Tavan Panoramik
Marsha tek timoni +/-
Tempomat (pilot automatik)
Airmatic
Parking package
Dyer me thithje
Pasqyra me palosje
Makina eshte ne gjendje perfekte. Nuk ka nevoje per asnje sherbim.

Cmimi: 35000€ i diskutushem
Cel:0682140278

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.