Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2011
Marka Mercedes-Benz
Modeli E 300
Forma e kabinës Limousine
Kilometrazhi 174.500 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2996 ccm
Fuqia 243 kW (330 PS)
Karburanti Benzinë
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Ngjyra e jashtme Argjend
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Bluetooth
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Cruise control
 • Ndriçim për ditën
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • Drita mjegulle
 • Sistem telefonie
 • Fshirëse për dritat
 • Xhama me ngrohje
 • Immobilizer
 • Isofix
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • Timon lëkure
 • Sensor drite
 • MP3 lidhje
 • Timon multifunksional
 • Sistem navigimi
 • Jo duhanpirës
 • Çati panaromike
 • Sensor parkimi
 • Filter Partikular
 • Timon hidraulik
 • Sistem audio
 • Monitor presioni për gomat
 • Tuner/radio
 • TV
 • Sedilje me ventilim
 • Ndriçim i adaptueshëm

Përshkrimi

Mercedes-Benz E300 Elegance, viti 2011.
Pa tax luksi!!!!!
Motor perfekt per impiant gazi (behet 100% me gaz),


Shume ekonomik,

Makina eshte full optional!!!
⬅️ Fenera bixeno,
⬅️ Sedilje me ngrohje dhe me fryrje,
⬅️ Sedilje me rregullim dhe memorie tek dyert,
⬅️ Timon me memorie,
⬅️ Pasqyra elektrike me palosje,
⬅️ Baxha,
⬅️ Sallon lekure, shume i paster,
⬅️ Navigator me ekran te madh,
⬅️ DVD,
⬅️ 6 CD player,
⬅️ Bluetooth, lidhet nepermjet celularit me Youtube,
⬅️ Telefon, etj,.
⬅️ Kamer parkimi origjinale e makines,
⬅️ Sensore parkimi origjinal para dhe mbrapa,
⬅️ Bagazhi hapet dhe mbyllet me buton,
⬅️ Immobilizer,
⬅️ Engine Start / Stop,
⬅️ Xhama te zinj para dhe mbrapa, etj,.
Makina eshte me dogane te paguar Ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike.
Cmimi eshte i diskutueshem !

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.