Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2004
Marka Mercedes-Benz
Modeli 220
Forma e kabinës Limousine
Kilometrazhi 320.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 220 ccm
Fuqia 220 kW (299 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Inspektimi i përgjithshëm 10/2021
Ngjyra e jashtme Gri

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Ndriçim për ditën
 • Sedilje elektrike
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Sistem paralajmërues për lodhje
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • Sensor drite
 • MP3 lidhje
 • Jo duhanpirës
 • Filter Partikular
 • Kontroll shpejtësie

Përshkrimi

🛑Mercedes-Benz C-Class
🛑Edition Full - Motorri :
🛑220 CDI
🛑Evo 2148 cm³
🛑Diesel
🛑Viti prodhimit : 08-07-2004
🛑Kambio Automatike
🛑Ftohja : Klimatronik
🛑Konsumi mesatar :. 5.7/100 km
🛑105 kw
🛑Km : 295500 Origjinal
🛑Drita asistente ne kthese
🛑Ngjyra gri
🛑Sistem Mp3 , Aux etj
🛑Euro 4 -
🛑Disqe origjinal
🛑Levizje timoni
🛑Salloni perfekt shume i paster
🛑Sendilje me ngrohje
🛑Goma te reja
🛑Airbags Esp , Abs etj
🛑2 Celsa
🛑Targuar ne Shqiperi ne 29 /07/2020
🛑Taksa e siguracion deri ne 29/07/2022
🛑Pershkrimi i makines : Makina eshte Blere ne Gjermani 23/07/2020
🛑Eshte Perfekte nga cdo ane . . Makina eshte e mirmbajtur dhe te gjitha sherbimet jane te kryera tek M-Benz ne Gjermani . E gatshme per cfaredolloj prove nga ana juaj ! Per me shume informacion :
🛑 Cel : 🛑0692491369🛑

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Besar Sulo

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.