Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2010
E doganuar në Shqipëri
Marka Mercedes-Benz
Modeli ML 350
Forma e kabinës SUV
Kilometrazhi 192.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2989 ccm
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro5
Inspektimi i përgjithshëm 01/2022
Ngjyra e jashtme E Bardhë
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Amortizim me ajër
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Ndriçim ambienti
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • CD player
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • 4 rrota aktive (4x4)
 • Timon lëkure
 • Sensor drite
 • Amortizim sportiv
 • Tuner/radio
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

📂Marka:Mercedes benz ML350  4Matic
📂Viti prodhimi : 2010
📂Kambio :Automatike
📂Motorr : 2989CC
📂Vendodhja:Fier
📂Km:192 mij Km
📂Cmimi:9900€ i diskutushem
📂Nr Cel :0682140278

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.