Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2011
E doganuar në Shqipëri
Marka Land Rover
Modeli Discovery
Kilometrazhi 226.000 km
Gjendja I Ri
Karburanti Diesel (Naftë)

Të dhëna të tjera

Përshkrimi

🚘 Land Rover DISCOVERY 4
📌3.0 SDV6 HSE Luxury Full
🔹Viti i prodhimit 2011
🔹Motorri SDV6 3.0 Nafte (180kW/245Ps)
🔹Emisioni ndotjes: Euro 5
🔹Km. 226000 (me garanci) te gjitha serviset e dokumentuara deri ne km.226000
🔹Kambio automatike
🔹Climatronic 2 zonale
🔹7 Vende (2 te fundit mbyllen)
🔹Tavan komplet panoramik me hapje
🔹Sallon lekure bezhe super i paster me memorie dhe me ngrohje para dhe mbrapa
🔹Xhamat e pasem te erret origjinal nga fabrika
🔹Disqe alumini 19” goma te reja
🔹Xhamat elektrike
🔹Pasqyra elektrike me ngrohje dhe palosje
🔹4X4 AWD all terrain
🔹Airmatic (sistem ulje/ngritje sipas terrenit dhe deshires)

Shume opsione te tjera qe duhen pare nga afer

Durres,kontakt:
☎️ 0682090377

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.