Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2016
Marka BMW
Modeli X5
Forma e kabinës SUV
Kilometrazhi 130.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2993 ccm
Fuqia 235 kW (320 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Ndriçim ambienti
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • Asistues per kënd qor
 • Bluetooth
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Cruise control
 • Ndriçim për ditën
 • Digital cockpit
 • Autom. dimming interior mirror
 • Akses për aftësi të kufizuar
 • Sistem i njoftimit të distancës
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje te prapme me ngrohje
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • Sistem telefoni emergjence
 • ESP
 • Sistem paralajmërues për lodhje
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • 4 rrota aktive (4x4)
 • Drita mjegulle
 • Glare-free high beam headlights
 • Sistem telefonie
 • Head-up display
 • Timon me ngrohje
 • Xhama me ngrohje
 • High beam assist
 • Hill-start assist
 • New HU
 • Immobilizer
 • Integrated music streaming
 • Isofix
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • Asistencë për ndrim korsie
 • Timon lëkure
 • Sensor drite
 • Lumbar support
 • Sedilje me masazh
 • Metalike
 • MP3 lidhje
 • Timon multifunksional
 • Sistem navigimi
 • Asistencë për natën
 • Jo duhanpirës
 • Kompjuter
 • Paddle shifters
 • Çati panaromike
 • Sensor parkimi
 • Filter Partikular
 • Passenger seat Isofix point
 • Amortizim sportiv
 • Smoker's package
 • Sistem audio
 • Kontroll shpejtësie
 • Sports package
 • Sedilje sportive
 • Ndezje & Fikje automatike
 • Disqe hekuri
 • Goma vere
 • Sunroof
 • Monitor presioni për gomat
 • Kontroll rrëshqitje
 • Lexim tabelave rrugore
 • Tuner/radio
 • USB
 • E përdorshme me vaj vegjetal
 • Sedilje me ventilim
 • Kontroll me zë
 • WLAN / WiFi hotspot
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

BMW X5 35d M-Package 3.5 Nafte TwinPower Turbo Pa taks lluksi Viti – 2016 X-Drive Kilometra - 130,000.

Blind Spot Assist. Kamera 360 Perde ne Panel Sediljet Para - Ngrohje - Ftohje Sediljet mbrapa me ngrohje Klima 4 Zona Sedilje me Memorie 1,2 Timon me ngrohje-Memorie Harman Kardon Logic 7 Head up display (Km ne xham) Dyer me thithje Tavan Xhami Panoramik

Paralajmerim kur i afrohesh makines para.

Lane Asist (Dridhet timoni kur kalon vizat e bardha)

Pedestrian Warning (Paralajmerim Per Kembesoret)

Active Blind Spot (Paralajmeron Per te ndaluar parakalimet e gabuara)

ECO PRO Kamjo Automatike 8G Marsha F1 +/- ne timon BMW Drive Select (ECO PRO,COMFORT,SPORT,SPORT PLUS + Sensor Parkimi (Shfaqet makina ne ekran)

KeyLess Go (Hapje,Mbyllje,Ndezje e makines pa e perdorur celesin)

Auto Hold (Mban frenat ne trafik dhe malore)

Kroskot Dixhital Connected Drive Sistem Multimedia (CD,AUX,BLUETOOTH,USB, RADIO) Xhamat anesore te mbrapem te zinj origjinal + anesoret para me leje

Mesazhi juaj për Biorni Kurti

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.