Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2015
Marka BMW
Modeli X5
Forma e kabinës SUV
Kilometrazhi 128.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia 235 kW (320 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Ngjyra e jashtme Gri
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Ndriçim ambienti
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • Asistues per kënd qor
 • Bluetooth
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Cruise control
 • Ndriçim për ditën
 • Digital cockpit
 • Sistem i njoftimit të distancës
 • Sedilje elektrike
 • Sedilje te prapme elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje te prapme me ngrohje
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • Drita mjegulle
 • Sistem telefonie
 • Head-up display
 • Timon me ngrohje
 • Xhama me ngrohje
 • High beam assist
 • Isofix
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • Asistencë për ndrim korsie
 • Timon lëkure
 • Sensor drite
 • Sedilje me masazh
 • Timon multifunksional
 • Sistem navigimi
 • Jo duhanpirës
 • Kompjuter
 • Paddle shifters
 • Çati panaromike
 • Sensor parkimi
 • Amortizim sportiv
 • Smoker's package
 • Sistem audio
 • Kontroll shpejtësie
 • Sports package
 • Sedilje sportive
 • Ndezje & Fikje automatike
 • Monitor presioni për gomat
 • Tuner/radio
 • USB
 • Sedilje me ventilim
 • Kontroll me zë

Përshkrimi

BMW X5 35d M-Package

3.5 Nafte TwinPower Turbo Pa taks lluksi

Viti - 2015

Kilometra - 128,000.


Blind Spot Assist.

Kamera 360

Perde ne Panel

Sediljet Para - Ngrohje - Ftohje

Sediljet mbrapa me ngrohje

Klima 4 Zona

Sedilje me Memorie 1,2

Timon me ngrohje-Memorie

Head up display (Km ne xham)

Dyer me thithje

Tavan Xhami Panoramik


Paralajmerim kur i afrohesh makines para.


Lane Asist (Dridhet timoni kur kalon vizat e bardha)


Pedestrian Warning (Paralajmerim Per Kembesoret)


Active Blind Spot

(Paralajmeron Per te ndaluar parakalimet e gabuara)


ECO PRO

Marsha F1 +/- ne timon

BMW Drive Select (ECO PRO,COMFORT,SPORT,SPORT PLUS + Sensor Parkimi (Shfaqet makina ne ekran)


KeyLess Go (Hapje,Mbyllje,Ndezje e makines pa e perdorur celesin)


Auto Hold (Mban frenat ne trafik dhe malore)


Connected Drive

Sistem Multimedia (CD,AUX,BLUETOOTH,USB, RADIO)

Xhamat anesore te mbrapem ti zinj origjinal + anesoret para me leje

Mesazhi juaj për Biorni Kurti

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.