Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2002
Marka BMW
Modeli 530
Forma e kabinës Limousine
Kilometrazhi 267.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2979 ccm
Fuqia 170 kW (231 PS)
Karburanti Benzinë
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro3
Inspektimi i përgjithshëm 04/2021
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme Gri
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Cruise control
 • Ndriçim për ditën
 • Autom. dimming interior mirror
 • Pasqyra elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Glare-free high beam headlights
 • Sistem telefonie
 • Fshirëse për dritat
 • High beam assist
 • Immobilizer
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • Timon lëkure
 • Sensor drite
 • MP3 lidhje
 • Timon multifunksional
 • Sistem navigimi
 • Amortizim sportiv
 • Timon hidraulik
 • Sistem audio
 • Kontroll shpejtësie
 • Sedilje sportive
 • Kontroll rrëshqitje
 • Tuner/radio
 • USB
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

Shitet BMW E39 530i benzin kamjo automat 276000 km viti 03/2002 ne gjendje shume te mire "Super "  me dy celsa origjinal . Cmimi i pa diskutueshem 6900 euro . Cel; +355696511122

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Auto Altini

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.