Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2006
Marka Mercedes-Benz
Modeli Sprinter
Forma e kabinës Mikrobuz
Kilometrazhi 225.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia 220 kW (299 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)

Të dhëna të tjera

  • ABS
  • Goma për 4 stinët
  • Sensor shiu
  • Shtrirje e plotë e sediljes
  • Drita mjegulle
  • Sistem audio
  • Goma vere
  • Goma dimërore

Përshkrimi

Benz-Mercedes Sprinter CDI 313
Viti 2006
1,5 ton
Motor 2400
Ne gjendje shume te mire, me dopjo balester mbrapa.
Cmimi  7000 Euro.
Cel: 0694873934

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.