Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2007
Marka Audi
Modeli A6
Forma e kabinës Kombi (Portobagazh)
Kilometrazhi 260.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 3 ccm
Fuqia 3 kW (4 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Inspektimi i përgjithshëm 03/2021
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Mëndafsh

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Bluetooth
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Ndriçim për ditën
 • Pasqyra elektrike
 • Dritare elektrike
 • Sistem telefoni emergjence
 • ESP
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Sistem telefonie
 • Head-up display
 • Integrated music streaming
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • Timon lëkure
 • Sensor drite
 • Metalike
 • MP3 lidhje
 • Timon multifunksional
 • Sistem navigimi
 • Jo duhanpirës
 • Filter Partikular
 • Timon hidraulik
 • Disqe hekuri
 • Goma vere
 • Kontroll rrëshqitje
 • USB
 • Goma dimërore
 • Karikim Wireless per telefon
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

Shes audin a6 4f dizel 2.7 viti i prodhimit 2007 ne gjendje shum te mir i vetmi pronar ne kosov ne emen tem personal vet e kam doganu qe 9 vite veq vet e kam vozit per kontakt ne nr +38344174088

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.