Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2005
E doganuar në Shqipëri
Marka Audi
Modeli A4
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 251.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 200 ccm
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Inspektimi i përgjithshëm 09/2021
Ngjyra e jashtme E Zezë
Ngjyra e brendshme Gri
Materiali i brëndshëm Kamosh

Të dhëna të tjera

  • ABS
  • Amortizim me ajër
  • Sistem alarmi
  • Disqe alumini
  • Goma për 4 stinët
  • CD player
  • Dritare elektrike

Përshkrimi

Shitet makina Audi A4 viti 2005, kambio manuale. Takse dhe sherbime te bera. Makina ne gjendje shume te mire. Cel:0694533555 Whats App

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.