Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2014
Marka Mercedes-Benz
Modeli S 350
Forma e kabinës Limousine
Kilometrazhi 170 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2987 ccm
Fuqia 195 kW (265 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 4
Klasa ndotjes Euro4
Inspektimi i përgjithshëm 07/2020
Ngjyra e jashtme E Zezë
Ngjyra e brendshme Kafe
Materiali i brëndshëm Pjesërisht lëkurë

Të dhëna të tjera

 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Bluetooth
 • Apple CarPlay
 • CD Multichanger
 • Cruise control
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • Asistencë për ndrim korsie
 • Timon lëkure
 • Sensor drite
 • Sedilje me masazh
 • Metalike
 • MP3 lidhje
 • Timon multifunksional
 • Sistem navigimi
 • Asistencë për natën
 • Jo duhanpirës
 • Çati panaromike
 • Sensor parkimi
 • Filter Partikular
 • Passenger seat Isofix point
 • Amortizim sportiv
 • Sistem audio
 • Kontroll shpejtësie
 • Sports package
 • Sedilje sportive
 • Ndezje & Fikje automatike
 • Monitor presioni për gomat
 • Kontroll rrëshqitje
 • Lexim tabelave rrugore
 • Tuner/radio
 • TV
 • USB
 • Sedilje me ventilim
 • Kontroll me zë
 • WLAN / WiFi hotspot
 • Karikim Wireless per telefon
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

Mercedes-Benz S350d  Presidentciale

_Night Vision🎥

_ Vitit 2014

_ 3X TV 

_ Automat Steptronic 

_Kamër Parkimi 360°

_Panoramë 

_Start /Stop Engine 

_Key Less Go (Ndizet me çels ne xhep) 

_Sendilje Me ngrohje /ftohje/Masazhe

_ sendilje fryrje /çfryrje/dynamic 

_ Xenon inteligjent (Kthehen mbas timonit 

_Perde origjinale dhe ne dyert e pasëm 

_ xhamat Me Nuanca 🖲

_Bagazhi Mbylle me Buton⭕️

_Sensor Parkimi Para /Mbrapa 

_Pasqyra me Palosje 

_Pre Safe  Plus ✅

_ Blind Spot Assistant (sinjal i verdhe ⚠️ne pasqyra qe monitoron makinat pas ne rast parakalimi) 

_Pre Safe Brake - AVANTGARDE (Pa taks Lluksi

_Light Interior (Drrita ne Kroskot ) 

_Xhama të ⚫️Zi Origjinal

_ SISTEM MUZIKE BURMESTER  Logic 7 🔊 

_ Lane Assest (Mban makinen brenda ne vizat e bardha 

7-G Tronic Speed • •Cd/DvD/Video/Audio Player/Bluetooth/SdCard 

_Navigation Map 3D HD • •Voice Control Car •Bi-Xenon Adapditve • Assist •Lane Keeping Assist •Brake Assist System -dyert me thithje ___________________________________________ •Assist Plus •Timon Multifunksional +Ngrohje •Pasqyra Me Palosje •Anti Lock 

_Air Matic Sipas terrenit 〽️

_Buton Sport,Economic,Confort 

_Brake Holding 

_170.000KM  ME GARANCI✅ 

_çmimi: 37.900€  NUK NDËRROHET ❗️

☎️: 069 890 6788  Kontakt ne whatsap 


Mesazhi juaj për Bobo Automobile

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.