Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2011
E doganuar në Shqipëri
Marka Mercedes-Benz
Modeli E 250
Forma e kabinës SUV
Kilometrazhi 148.000 km
Gjendja I Ri
Karburanti Diesel (Naftë)

Të dhëna të tjera

Përshkrimi

●VITI 2011
●KAMBIO AUTOMAT
●148 MIJE KILOMETRA
●KLIMA ME 4 ZONA(PER CDO PASAGJER)
●NAVI I MADH-BLUETOOTH-AUX-CD PLAYER
●PASQYRA DHE XHAMA ELEKTRIKE
●SENSOR PARKIMI-SHIU-DRITE
●SEDILJE LEKURE BEZHE

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.