Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2010
Marka Audi
Modeli A3
Kilometrazhi 250 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 175 ccm
Fuqia 2 kW (3 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Inspektimi i përgjithshëm 07/2020
Ngjyra e jashtme E Zezë
Ngjyra e brendshme Bezhë
Materiali i brëndshëm Pjesërisht lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Amortizim me ajër
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Android Auto
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Bluetooth
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Cruise control
 • Ndriçim për ditën
 • Pasqyra elektrike
 • Sistem telefoni emergjence
 • ESP
 • Drita mjegulle
 • Sistem telefonie
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • Timon lëkure
 • MP3 lidhje
 • Sistem navigimi
 • Asistencë për natën
 • Jo duhanpirës
 • Filter Partikular
 • WLAN / WiFi hotspot
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

Audi A3 

viti 2010 nafte 

i gatshem per c do lloj prove

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.