Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2012
Marka Toyota
Modeli RAV 4
Forma e kabinës Limousine
Kilometrazhi 116 km
Gjendja I Ri
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 5
Inspektimi i përgjithshëm 11/2011
Ngjyra e jashtme E Bardhë
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Amortizim me ajër
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Pushues për krahun
 • Sistem ngrohje
 • Sedilje elektrike
 • Sedilje te prapme elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • 4 rrota aktive (4x4)
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Fshirëse për dritat
 • Timon lëkure
 • Sistem navigimi
 • Sensor parkimi
 • Sports package
 • Sedilje sportive

Përshkrimi

Ne gjendje shum te mire.Makina eshte e ardhur nga Gjermania,me dogane te paguar gati per targim.

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.