Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2015
Marka Audi
Modeli A3
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 135.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2 ccm
Fuqia 170 kW (231 PS)
Karburanti Benzinë
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro6
Ngjyra e jashtme E Zezë
Ngjyra e brendshme Bezhë
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Android Auto
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • Bluetooth
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Cruise control
 • Ndriçim për ditën
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • Sistem telefonie
 • Timon lëkure
 • Sensor drite
 • MP3 lidhje
 • Timon multifunksional
 • Jo duhanpirës
 • Çati panaromike
 • Sensor parkimi
 • Filter Partikular
 • Amortizim sportiv
 • Kontroll shpejtësie
 • Sports package
 • USB
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

AUDI A3 1.8 BENZINE TURBO MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Andri Deva

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.