Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2007
Marka Audi
Modeli A3
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 165.996 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 200 ccm
Fuqia 105 kW (143 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Inspektimi i përgjithshëm 07/2020
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme Gri
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Bluetooth
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Pasqyra elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • MP3 lidhje
 • Filter Partikular
 • Timon hidraulik

Përshkrimi

Shitet: audi a3 sline viti 2007 Fuqia motorrike 200 kamjo manuale 6 marshe letra te prera per 1 vit Shitet per arsye mos perdorimi  Nr 0682729838 cmimi diskutushem

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.