Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2007
Marka Audi
Modeli A6
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 186 km
Gjendja I Ri
Karburanti Gaz
Numri i dyerve të makinës 4/5
Klasa ndotjes Euro4

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Bluetooth
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Timon multifunksional
 • Sistem navigimi
 • Jo duhanpirës
 • Sensor parkimi
 • Sistem audio
 • Ndezje & Fikje automatike
 • USB
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

Makina eshte ne super gjendje, ka 6 muaj ne shqiperi

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.