Të dhëna teknike

E doganuar në Shqipëri
Marka Mercedes-Benz
Modeli E 250
Forma e kabinës Limousine
Kilometrazhi 164.000 km
Gjendja I Ri
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Ngjyra e jashtme E Bardhë
Ngjyra e brendshme E Zezë

Të dhëna të tjera

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e bardhe
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Klima
KM..........: 164000

Shitet Benz mercedez E classe-250 AMG FULL OPTION prodhim 11/2014.makina esht ne super gjendje me opsione full e sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar ne gjendje perfekte
me:
Lloji kambios -automatike.Karburanti-nafte me 164.000 kilometra origjinale gati per cdo lloj prove
Look Amg ,sedilje lekure ,Automatic parking ,Inteligent light system ,buton starti (engine)) marshe ke timoni +/-,goma te reja dhe disqe alumini Amg ,
Camera para dhe mbrapa ,camera ke pasqyrat.
Cel. : 0692109922

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.