Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë E re
Marka Mercedes-Benz
Modeli GLE 350
Forma e kabinës SUV
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2925 ccm
Fuqia 200 kW (272 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Ngjyra e jashtme E Bardhë
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

Përshkrimi

OPSIONET QE PERMBAN MJETI

 1. ASISTENTI AKTIV PER RUAJTJEN E KORSISE
 2. ASISTENTI AKTIV I FRENIMIT PER EVITIMIN E PERPLASJEVE NE RASTE EMERGJENTE
 3. FUNKSIONE TE AVANCUARA TE SISTEMIT TE MEDIAS
 4. NAVIGATOR I INTEGRUAR NE SISTEMIN “MBUX”
 5. KLIMATIZATOR LUX ME DY ZONA
 6. FENERET KRYESORE ME VETI TE PLOTA ADAPTUESE
 7. FENERET KRYESORE ME TEKNOLOGJINE “MULTIBEAM LED”
 8. FENERET E PASEM ME NDRICIM “LED”
 9. GOME REZERVE DHE KIT VEGLASH PER NDERRIMIN E GOMES
 10. MBULESE PER PJESEN E BAGAZHIT
 11. TAVAN XHAMI PANORAMIK ME HAPJE ELEKTRIKE
 12. PAKETA E AMORTIZIMIT ME AJER “AIRMATIC PACKAGE”
 13. PEDANA ANESORE TE NDRICUARA
 14. VARIANTI LUX I EKRANEVE ME SIPERFAQE TE ZMADHUAR
 15. SEDILJET E PARA ME NGROHJE
 16. NDRICIM AMBIENTI ME 64 PERZGJEDHJE NGJYRASH
 17. ZBUKURIME TE BRENDSHME ME INSERTE ALUMINI
 18. DISQE ALUMINI ME RREZE 19”
 19. PAKETA E BRENDSHME E STILIMIT “EXPRESSION INTERIOR PACKAGE”
 20. PAKETA E PARKIMIT
 21. KAMERA PER INDIETRO
 22. SISTEMI I PARKIMIT AUTOMATIK
 23. PAKETA E PASQYRAVE
 24. PASQYRA QENDRORE DHE E SHOFERIT ME VETI FOTOKROMATIKE
 25. PASQYRAT E JASHTME ME KOMANDIM ELEKTRIK DHE PALOSJE
 26. PROJEKTIM I LOGOS M-B
 27. XHAMAT E PASEM TE ERRET ME VETI TERMOIZOLUESE
 28. SEDILJET E PARA ME KOMANDIM ELEKTRIK
 29. SHTROJE KEMBESH “VELOUR”
 30. DERA E BAGAZHIT ME HAPJE ELEKTRIKE

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Auto Star Albania

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.