Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë E re
Marka Mercedes-Benz
Modeli 200
Forma e kabinës SUV
Gjendja I Ri
Fuqia 110 kW (150 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 5
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Pjesërisht lëkurë

Të dhëna të tjera

Përshkrimi

OPSIONET QE PERMBAN MJETI

 1. KAMBIO AUTOMATIKE ME 8 MARSHE
 2. PAKETA E STILIMIT “PROGRESSIVE”
 3. BUTON I DEDIKUAR PER LLOJIN E GUIDES “DYNAMIC SELECT”
 4. DISQE ALUMINI 18” ME 5 DOPIO-RREZE
 5. KAMERA PER ECJEN MBRAPA
 6. SISTEMI I VETE-PARKIMIT ME AFTESI NJOHJEJE TE HAPESIRAVE
 7. TIMON MULTIFUNKSIONAL I VESHUR ME LEKURE
 8. PAKETA E PASQYRAVE FOTOKROMATIKE
 9. PASQYRAT E JASHTME ELEKTRIKE ME PALOSJE GJATE MBYLLJES SE MJETIT
 10. SEDILJET E PASME ME MUNDESI PALOSJEJE
 11. SEDILJET E PASME ME MUNDESI LEVIZESE
 12. PAKETA E INTEGRIMIT PER SMARTPHONE
 13. PAKETA E NDRICIMIT DHE SHIKUESHMERISE
 14. FENERE MJEGULLE
 15. ASISTENTI AKTIV PER RUAJTJEN E KORSISE
 16. ASISTENTI PER PARANDALIMIN E PERPLASJEVE (ACTIVE BRAKE ASSIST)
 17. NJOHES I SHENJAVE TE TRAFIKUT
 18. DERA E BAGAZHIT ME KOMANDIM ELEKTRIK
 19. ASISTENTI PER DEDEKTIMIN E LODHJES “ATTENTION ASSIST”
 20. XHAMAT E PASEM TE ERRET ME VETI TERMOIZOLUESE
 21. TOUCHPAD I GJENERATES SE RE PER KOMANDIMIN E MEDIAS
 22. TIMON I GJENERATES SE RE ME BUTONA KOMANDIMI ME “TOUCH”
 23. NAVIGATOR I INTEGRUAR NE MEMORIEN E SISTEMIT INFOTAIMENT
 24. KAMERA ME PAMJE REALE PER NDIHMESE GJATE NAVIGIMIT
 25. FENERET ME NDRICIM “LED HIGH PERFORMANCE”
 26. SISTEMI I MEDIAS SE GJENERATES SE RE “MBUX” ME FUNKSIONE TE AVANCUARA
 27. “INSTRUMENT DISPLAY” NE VERSIONIN LUX ME EKRAN TE ZMADHUAR
 28. “MEDIA DISPLAY” NE VERSIONIN LUX ME KOMANDE “TOUCHSCREEN”
 29. SEDILJET E PARA ME NGROHJE ME TRE NIVELE
 30. NDRICIM AMBIENTI ME TEKNOLOGJINE “LED” ME 64 NGJYRA
 31. FSHIRESET E XHAMAVE ME SENSORE PER SHIUN

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Auto Star Albania

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.