Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2008
Marka Mercedes-Benz
Modeli E 280
Forma e kabinës Limousine
Kilometrazhi 228.769 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2987 ccm
Fuqia 170 kW (231 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Inspektimi i përgjithshëm 07/2019
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme Bezhë
Materiali i brëndshëm Pjesërisht lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Bluetooth
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Ndriçim për ditën
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Sistem telefonie
 • New HU
 • Timon lëkure
 • Sensor drite
 • Timon multifunksional
 • Sistem navigimi
 • Jo duhanpirës
 • Çati panaromike
 • Sensor parkimi
 • Filter Partikular
 • Timon hidraulik
 • Zgarë çatie
 • Sistem audio
 • Kontroll shpejtësie
 • Monitor presioni për gomat
 • Kontroll rrëshqitje
 • USB
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

Makina eshte ne gjendje teknike shume te mire me historik servisi e gatshme per cdo lloj prove

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Endri Auto

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.