Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2005
Marka Mercedes-Benz
Modeli B 180
Forma e kabinës Limousine
Kilometrazhi 223.000 km
Gjendja I Ri
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 5
Ngjyra e jashtme E Zezë
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Disqe alumini
 • Pushues për krahun
 • Sistem ngrohje
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Cruise control
 • ESP
 • Drita mjegulle
 • Immobilizer
 • Isofix
 • Timon lëkure
 • Metalike
 • Timon multifunksional
 • Kompjuter
 • Timon hidraulik
 • Tuner/radio

Përshkrimi

Mercedes-Benz B180 CDI

Cel 0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00

Me doganë të paguar. 

Viti 2005. 

Naftë 223 mije KM. 

Kambjo manuale 6+1. 

Klima/Abs/Esp/Airbag. 

Radio CD/Navi/Tel+bagaxhier 6 cd. 

Mbyllje qëndrore pult 2 çelsa. 

Kompjuter bordi. 

Pasqyra elektrike. 

Fenera mjegulle.etj. “JO NDËRRIM”

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Master shpk

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.