Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2005
Marka Audi
Modeli A3
Kilometrazhi 219.000 km
Gjendja I Ri
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 5
Ngjyra e jashtme Gri
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Ndriçim ambienti
 • Pushues për krahun
 • Sistem ngrohje
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Pasqyra elektrike
 • ESP
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • Drita mjegulle
 • Xhama me ngrohje
 • Immobilizer
 • Isofix
 • Metalike
 • Timon hidraulik

Përshkrimi

Audi A3 

Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. 

Me doganë të paguar. 

Viti 2005. 

Motor 2.0 TDI Naftë. 

219 mijë KM. 

Kambjo manuale 6+1. 

Abs/Esp/Airbag. 

Klimatronik. 

Radio CD Audi concert. 

Xhama elektrik. 

Pasqyra elektrike+mbyllje. 

Disqe alumini.

Mbyllje qëndrore pult etj.

5,300€ “JO NDËRRIM”

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Master shpk

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.