Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2006
Marka Volkswagen
Modeli Passat
Kilometrazhi 175.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 1960 ccm
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Ngjyra e jashtme E Zezë
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Disqe alumini
 • Ndriçim ambienti
 • Pushues për krahun
 • Sistem ngrohje
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Cruise control
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • Drita mjegulle
 • Immobilizer
 • Isofix
 • Metalike
 • Sistem audio
 • Kontroll rrëshqitje
 • Tuner/radio

Përshkrimi

VW Passat sw. 

Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. 

Me doganë të paguar. 

Viti 11/2006. 

Motor Diesel. 

Cilindrata 1960. 

Euro 4. 

175 mijë KM. 

Kambjo manuale 6+1. 

Klimatronik 2 zona. 

Abs/Airbag/Esp. 

Pasqyra elektrike. 

Xhama elektrik. 

Cruise contro. 

Mbyllje qëndrore pult 2 çelsa. 

Konsumi mesatar 6.1 Litra etj. 

 “JO NDËRRIM “

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Master shpk

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.