Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2004
Marka Hyundai
Modeli Terracan
Kilometrazhi 220 km
Gjendja I Ri
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 2

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Android Auto
 • Pushues për krahun
 • Sistem ngrohje
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Ndriçim për ditën
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Dritare elektrike
 • 4 rrota aktive (4x4)
 • Bllokim dyersh pa çelës

Përshkrimi

Lori Automobile

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Makina me Qera Lori

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.